Muži - superobří slalom:
1. Franz (Rak.) 1:01,91, 2. Caviezel (Švýc.) -0,33, 3. Kilde, Svindal (oba Nor.) a Paris (It.) všichni -0,41, 6. Krenn -0,46, 7. Kriechmayr -0,58, 8. Mayer (všichni Rak.) -0,61, 9. Kosi (Slovin.) -0,67, 10. Jansrud (Nor.) -0,68, ...Forejtek (ČR) diskvalifikován.
Průběžné pořadí super-G (po 2 z 8 závodů): 1. Caviezel 140, 2. Jansrud 126, 3. Franz 118, 4. Kriechmayr 116, 5. Svindal 105, 6. Kilde 82.
Průběžné pořadí SP (po 5 ze 41 závodů): 1. Franz 238, 2. Caviezel 227, 3. Kriechmayr 211, 4. Svindal 197, 5. Feuz 178, 6. Jansrud 160.
lyžováníPřidat do mých lig
Ženy - sjezd: 1. Schmidhoferová 1:47,68, 2. Hütterová (obě Rak.) -0,44, 3. Gisinová (Švýc.) -0,47, 4. Shiffrinová (USA) -0,63, 5. Delagová (It.) -0,73, 6. Siebenhoferová (Rak.) -0,84, 7. N. Fanchiniová (It.) -0,95, 8. Suterová (Švýc.) -1,28, 9. Venierová (Rak.) -1,39, 10. Ledecká (ČR) -1,43.
Průběžné pořadí sjezdu (po 2 z 9 závodů): 1. Schmidhoferová 200, 2. Gisinová 140, 3. Hütterová 106, 4. Weidleová (Něm.) 84, 5. Venierová a Shiffrinová obě 79, ...15. Ledecká 36.
Průběžné pořadí SP (po 6 z 39 závodů): 1. Shiffrinová 389, 2. Gisinová 233, 3. Brignoneová (It.) 201, 4. Schmidhoferová 200, 5. Vlhová (SR) 196, 6. Holdenerová (Švýc.) 161, ...35. Ledecká 36, 60. Capová (ČR) 12.
Muži - 15 km volně: 1. Röthe 36:34,0, 2. Tönseth (oba Nor.) -6,0, 3. Spicov (Rus.) -28,6, 4. Cologna (Švýc.) -38,3, 5. Melničenko (Rus.) -40,6, 6. Musgrave (Brit.) -45,1, 7. Iversen -45,5, 8. Krueger -47,0, 9. Holund -48,7, 10. Sundby (všichni Nor.) -49,2, ...65. Knop -3:28,1, 80. Fellner -4:24,3, Novák (všichni ČR) nedokončil.
Průběžné pořadí SP (po 4 z 32 závodů): 1. Bolšunov (Rus.) 222, 2. Iversen 208, 3. Klaebo (Nor.) 141, 4. Halfvarsson (Švéd.) 131, 5. Harvey (Kan.) 98, 6. Sundby 94.
Ženy - 10 km volně: 1. Johaugová (Nor.) 26:22,4, 2. Anderssonová -9,2, 3. Kallaová (obě Švéd.) -15,7, 4. Östbergová (Nor.) -34,8, 5. Pärmäkoskiová (Fin.) -43,5, 6. Hagaová (Nor.) -55,9, 7. Stadloberová (Rak.) -1:01,9, 8. Wengová (Nor.) -1:08,1, 9. Bjornsenová (USA) -1:17,0, 10. Ingemarsdotterová (Švéd.) -1:22,0, ...52. Razýmová (ČR) -3:37,1.
Průběžné pořadí SP (po 4 z 32 závodů): 1. Bělorukovová (Rus.) 168, 2. Johaugová 150, 3. Kallaová 149, 4. Pärmäkoskiová 138, 5. Ingemarsdotterová 133, 6. Bjornsenová 127.
1. Riiber (Nor.) 131,8, 2. Frenzel 123,7, 3. Riessle (oba Něm.) 123,6, 4. A. Watabe (Jap.) 117,2, 5. Rydzek (Něm.) 115,2, 6. Krog (Nor.) 112,9, 7. Geiger (Něm.) 108,7, 8. Seidl (Rak.) 108,2, 9. Graabak (Nor.) 106,8, 10. Faisst (Něm.) 106,3, ...34. Portyk 76,8, 42. Daněk 60,5, Vytrval (všichni ČR) nedokončil běžeckou část.
Průběžné pořadí SP (po 3 z 21 závodů): 1. Riiber 280, 2. Seidl 177, 3. Frenzel 172, 4. Rydzek 105, 5. Rehrl (Rak.) 92, 6. Geiger 88, ...17. Portyk 50.
1. Forfang (Nor.) 264,4 b. (135,5+129 m), 2. Žyla (Pol.) 264,2 (133+131), 3. R. Kobajaši (Jap.) 262,0 (134+130), 4. Leyhe (Něm.) 252,9 (129,5+134), 5. Kraft (Rak.) 250,4 (132+131,5), 6. Johansson (Nor.) 244,6 (126+130,5), 7. Stoch (Pol.) 244,2 (123,5+129), 8. Zajc (Slovin.) 235,7 (131+123,5), 9. Granerud (Nor.) 234,4 (135+120), 10. Geiger (Něm.) 233,9 (121,5+128,5), ...23. Koudelka 218,0 (121,5+119), 29. Kožíšek 207,3 (122,5+119), 42. Polášek (všichni ČR) 96,5 (115,5).
Průběžné pořadí SP (po 4 z 28 závodů): 1. R. Kobajaši 320, 2. Stoch 226, 3. Žyla 225, 4. Leyhe 185, 5. Forfang 175, 6. Wellinger (Něm.) 153, ...18. Koudelka 40, 27. Polášek 22, 33. Hlava 15, 47. Kožíšek 2.
i
1. Jakovlevová (Rus.) 273,9 b. (95+96 m), 2. Lundbyová (Nor.) 269,0 (101,5+88,5), 3. Klinecová (Slovin.) 265,9 (94,5+98,5).
Průběžné pořadí SP (po 2 z 25 závodů):
1. Lundbyová 160, 2. Seyfarthová (Něm.) 145, 3. Jakovlevová 132.
motorismusPřidat do mých lig
1. Koči, Mozner (SR/Škoda Fabia R5) 29:05,2, 2. Béreš, Šintal (SR/Ford Fiesta R5) -0,9, 3. Odložilík, Tureček (Škoda Fabia R5) -3,8, 4. Bisaha, Dvořák (Hyundai i20 R5) -4,6, 5. Štajf, Janeček (Volkswagen Polo Gti R5) -6,1, 6. Trojan, Zázvorka (Škoda Fabia R5) -14,9.
cyklistikaPřidat do mých lig
Muži:
1 km s pevným startem: 1. Eilers (Něm.) 1:00,645, 2. Lafargue (Fr.) -0,015, 3. Bos (Niz.) -0,223, ...8. Bábek (ČR) -1,376.
Keirin: 1. Büchli (Niz.), 2. Glaetzer (Austr.) -0,213, 3. Awang (Mal.) -0,240, ...12. Kelemen (ČR) vyřazen v opravách.
Madison: 1. Hansen, Folsach (Dán.) 44, 2. Stewart, Wood (Brit.) 30, 3. Kluge, Reinhardt (Něm.) 24, ...Lichnovský, Babor (ČR) nedokončili.
Ženy:
Sprint - finále: Mortonová (Austr.) - Vojnovová (Rus.) 2:0, o 3. místo: Starikovová (Ukr.) - Šmelevová (Rus.) 2:1, ...v kvalifikaci 29. S. Kaňkovská (ČR) 11,366.
Omnium: 1. Archibaldová (Brit.) 132, 2. Paternosterová (It.) 118, 3. Valenteová (USA) 116, ...20. Machačová (ČR) 13.
hokejbalPřidat do mých lig
ostatní sportyPřidat do mých lig
Muži: 1. Kindl (Rak.) 1:39,774 (49,837+49,937), 2. Loch (Něm.) -0,099 (49,906+49,967), 3. Egger (Rak.) -0,127 (49,886+50,015), ...v kvalifikaci 37. Lejsek (ČR).
Průběžné pořadí SP (po 3 z 12 závodů): 1. Kindl 270, 2. Ludwig (Něm.) 215, 3. Loch 205, ...42. Lejsek 6.
Dvojice: 1. Eggert, Benecken 1:16,691 (38,386+38,305), 2. Geueke, Gamm -0,019 (38,403+38,307), 3. Wendl, Arlt (všichni Něm.) -0,029 (38,428+38,292), ...15. Vejdělek, Pěkný (ČR) -2,519 (39,517+39,693).
Průběžné pořadí SP (po 3 z 12 závodů): 1. Steu, Koller (Rak.) 260, 2. Eggert, Benecken 240, 3. Južakov, Prochorov (Rus.) 191, ...17. Vejdělek, Pěkný 49.
Ženy: 1. Geisenbergerová 1:16,904 (38,510+38,394), 2. Taubitzová (obě Něm.) -0,291 (38,601+38,594), 3. Sweeneyová (USA) -0,417 (38,616+38,705).
Průběžné pořadí SP (po 3 z 12 závodů): 1. Geisenbergerová 300, 2. Taubitzová 255, 3. Ivanovová (Rus.) 160